Aleksander “Papa Kettel” Piłecki

olek

Swoją przygodę z aktywnością fizyczną zacząłem od 16 roku życia, były to sztuki walki, a konkretnie Muay Thai, którą to kontynuowałem przez 6 kolejnych lat. Następnie moje zainteresowania skupiły się na kolarstwie górskim, i rowerowych sportach wyczynowych. Na tej drodze z “doskoku” pojawiały się treningi siłowe, co w konsekwencji popchnęło mnie w stronę sportów siłowych i sylwetkowych. Po wielu latach pracy nad sylwetką, zwiększania intensywności, i wzbogacania form treningu trafiłem na CrossFit. Pokochałem go za wszechstronność, i wymagania jakim muszę sprostać. Daje mi poczucie ciągłego rozwoju i bycia coraz lepszym, zarówno w treningu jak i w życiu. Wiem że nie ma rzeczy, które są w stanie nas zatrzymać. Moim celem, jako trenera jest zapewnienie rozwoju swoim podopiecznym, i możliwość pokonywania kolejnych wyzwań. Wszystko zależy od naszego nastawienia, a z odpowiednią pomocą, i pracą jesteśmy zdolni do wszystkiego.

 • CrossFit Level 1
 • Mobility Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat
 • “Jak zostać człowiekiem” Athletic Development
 • Trener Kulturystyki w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie

Dawid Białowąs

dawid

– specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie, mgr wychowania fizycznego ze specjalizacją trenerską w judo, doktorant katedry nauk przyrodniczych, zakładu fizjologii AWFiS Gdańsk, wykładowca akademicki dietetyki sportowej.

Współpracuje z osobami aktywnymi (amatorami i profesjonalistami) pod kątem redukcji masy ciała, poprawy wydolności, żywienia okołotreningowego, budowania masy mięśniowej, edukacji żywieniowej.

Ada Markowska

Kettlebells

img_1395

Swoją przygodę z aktywnością fizyczną i ogólnie pojętym zdrowym stylem życia zaczęłam w wieku 16 lat. Zainteresowałam się dietetyką oraz różnymi formami treningu. Wtedy było to głównie bieganie oraz treningi interwałowe na masie ciała. Z czasem zaczęłam szukać nowych wyzwań, i tak trafiłam na zajęcia prowadzone przez trenera CrossFit Level 1. To był strzał w dziesiątkę. Dzięki niemu zakochałam się w treningu jeszcze bardziej i zdecydowałam się przerodzić moją pasję w zawód. Od tamtego czasu ukończyłam wiele kursów kierunkowych, dzięki którym cały czas rozwijam się i doskonalę w swoim fachu. Nic tak nie cieszy oka trenera jak postęp jego podopiecznych, dlatego moim największym celem jest zapewnienie klientom ciągłego rozwoju i satysfakcji z osiąganych efektów.

 

 • Kurs trenera kulturystyki i sportów siłowych z elementami trenera personalnego – World Sport Academy
 • Kurs trenera Crossfit Level 1
 • Dietetyka i Suplementacja poziom 1, 2 i 3 – Mauricz Training Center
 • Metody Sowieckie Programowanie – Sebastian Gęsior

Maria Świecik

105322447_562595027737567_8259163238432550495_n

Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Trenowałam wtedy koszykówkę i bieganie w szkolnych drużynach. Niemniej prawdziwą miłością i pasją pomogła mi zarazić się moja mama kiedy zabrała mnie pierwszy raz na siłownię. Od razu wiedziałam, że takie miejsca będą ważną częścią mojego życia. Jak ważną okazało się kiedy instruktor zaprosił mnie na zajęcia z podnoszenia ciężarów. Ciężarowy pomost stał się moim drugim domem na kolejnych kilka lat, a zawodnicy drugą rodziną. To tam walczyłam z coraz większymi ciężarami, tam próbowałam przełamywać kolejne granice, doskonalić każdy ruch, kształtować charakter, a obok pomostu… odrabiałam lekcje i uczyłam się do szkoły.
Podnoszenie ciężarów pokochałam od pierwszego dotknięcia sztangi przede wszystkim za to, że sami odpowiadamy za to co wydarzy się na pomoście, czy uda nam się przełamać kolejne pułapy ciężaru, pokonać granice w głowie i utrzymać sztangę nad głową przez te kilka długich sekund.

 • sędzia okręgowy podnoszenia ciężarów, instruktor pc klasy I
 • multimedalistka mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów, akademickich mistrzostw Polski oraz zrzeszenia LZS
 • wielokrotna mistrzyni pc województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego
 • uczestniczka i medalistka zawodów krajowych i międzynarodowych w pc

Krzysztof “Szeryf” Małkowski

Krzysztof Małkowski, trener CrossFit Stocznia

Od dziecka moja pasją był sport. Swoją przygodę z nim zacząłem od treningu zapasów w KS Granica, gdzie zdobyłem swój pierwszy medal na Mistrzostwach Gdańska. Później trenowałem piłkę nożną w klubie Gedania Gdańsk. Chęć bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem poprowadziła mnie dalej do kickboxingu, gdzie zaliczyłem starty w licznych zawodach. Jednak szukając najlepszej formy aktywności fizycznej trafiłem na CrossFit. Od razu złapałem bakcyla tego sportu. Uwielbiam społeczność, jaka trenuje ten sport za jej otwartość i pozytywne podejście do treningu i życia, a klimat na treningu jest po prostu świetny. W CrossFit Stocznia realizuję swoją pasję i rozwijam się, aby być coraz lepszym trenerem i zawodnikiem. Cieszą mnie wszystkie postępy moich adeptów, i tych początkujących i bardziej zaawansowanych, co motywuje mnie jeszcze bardziej do dalszej pracy.

Odpowiedzialny za programowanie treningów

 • CrossFit Level 1 Trainer
 • Absolwent Szkolenia centralnego P1 Twój Trening
 • Szkolenie KB Bronisław Olenkowicz – Prawidłowa technika i progresja ćwiczeń
 • Szkolenie Training Lab
 • Szkolenie Barbell Kitchen Dieta, Suplementacja i Regeneracja w CrossFit
 • Sportowiec i instruktor z wieloletnim stażem
 • Trener personalny i grupowy
 • Starty w dyscyplinach: CrossFit, kickboxing, piłka nożna, zapasy

Marcin “Leo” Leszkowicz

Head coach

Marcin Leszkowicz, trener CrossFit Stocznia

Duch rywalizacji towarzyszył mi już od najmłodszych lat – trenowałem wyczynowo pływanie i siatkówkę. Startowałem również w zawodach lekkoatletycznych, unihokejowych oraz w wyścigach Smoczych Łodzi. CrossFit stał się moją pasją w 2014 roku dzięki powstaniu CrossFit Stocznia. Trenując w murach boxa początkowo traktowałem zajęcia jako uzupełnienie treningów biegowych. Po osiągnięciu celu (którym było pokonanie biegu maratońskiego) szybko jednak zdałem sobie sprawę, że CrossFit jest dyscypliną, której chcę oddać się na stałe.

W tej chwili trenuję na poziomie zawodniczym i mam za sobą kilka udanych startów w zawodach. Chcę też dzielić się zdobytą wiedzą i stale ją poszerzać. Jednak, przede wszystkim, moim celem jest zarażanie miłością do CrossFitu innych. Uwielbiam tę dyscyplinę za to, że błyskawicznie poprawia jakość życia ćwiczących oraz buduje niesamowitą społeczność. Śmiało można powiedzieć, że CrossFit stał się dla mnie stylem życia, a box CrossFit Stocznia moim drugim domem.

 • CrossFit Level 1 Trainer
 • Certified Performance Specialist Lvl 1, lvl 2, lvl 3
 • Szkolenie kettlebell – prawidłowa technika i progresja podstawowych ćwiczeń
 • Szkolenie z zakresu metodyki treningu Cf oraz prowadzenia zajęć grupowych
 • Zawodnik CrossFit
 • Drugie miejsce w wewnętrznych zawodach CrossFit Stocznia (grudzień 2015)
 • Drugie miejsce na Zawodach Battle of the Machines vol. VIII w kategorii Ogry Open
 • Złoty medalista w Mistrzostwach Miasta Olsztyna Gimnazjów w Lekkiej Atletyce
 • Wielokrotny medalista Mistrzostw Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu
 • Wielokrotny reprezentant Woj. Warmińsko-mazurskiego na Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu

Tomasz “Mały” Kolicki

Tomek Kolicki, trener CrossFit Stocznia

Sportem i wpływaniem na własne ciało zajmuję się od najmłodszych lat, zaczynając od sportów walki, poprzez pływanie, na siłowni kończąc. Poznawanie tajemnic własnego ciała, różnych rodzajów treningu oraz zasad motoryki stało się moją pasją i sposobem na życie. Realizując ją na wiele sposobów zdobyłem uprawnienia masażysty. Następnie trafiłem do świata CrossFitu, który, jak się okazało, dał mi możliwość zespolenia wszystkich rodzajów aktywności i zainteresowań w jednym systemie treningowym. Nie poprzestając na karierze zawodniczej uzyskałem uprawnienia Trenera CrossFit Level 1.

Fitness, ruch, wysiłek fizyczny to moja pasja. Staram się cały czas rozwijać zarówno jako zawodnik jak i trener, przekazując swoją wiedzę i entuzjazm każdemu kto odwiedzi CrossFit Stocznia.

 • CrossFit Level 1 Trainer