Bartek Warzeszkiewicz

Specjalista do spraw żywienia

img_4002

By osiągnąć wymarzone rezultaty, potrzebujesz działać.

Dietetyk kliniczny i sportowy, szkoleniowiec i trener.
Przez długi czas uprawiałem sport czynnie biorąc udział w ogólnopolskich zawodach z koszykówki, następnie wspinaczki sportowej, obecnie CrossFitu. Ze względu na zamiłowanie do sportu naturalnie dążyłem do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i osiągów sportowych.

Doświadczenie

Wiele lat pracowałem jako trener personalny i zdobywałem doświadczenie w pracy z pacjentami nie tylko na polu dietetycznym, ale również sportowym. Studiując dietetykę wiedziałem, że prawdziwa wiedza nie jest ogólnodostępna dla studentów, a zalecenia żywieniowe dla ludzi ustalane przez krajowe i światowe organizacje pozostawiają wiele do życzenia.

Pasja

Ogromną radość sprawia mi poprawa stanu zdrowia moich pacjentów klinicznych poprzez zastosowaną dietę i suplementację. Jestem pasjonatem wdrażania rozwiązań dietetycznych. Cenię sobie przede wszystkim podejście holistyczne i medycynę naturalną. Czytanie książek utwierdza mnie w przekonaniu, że uniwersytety to początek prawdziwej wiedzy.

Praktyka

Opieram swe działania na doświadczeniach naukowych, i podnoszę wymagania wobec samego siebie stając się ekspertem w dziedzinie dietetyki sportowej.

Podstawę ułożenia spersonalizowanego jadłospisu stanowi konsultacja podczas, której analizuje wywiad żywieniowy, zlecone badania laboratoryjne, dziennik żywieniowy, oraz analizuję skład ciała.

Niezależnie czy celem jest utrata zbędnych kilogramów, przybranie na masie, wzmocnienie organizmu, poprawa osiągów sportowych, czy też zdrowy tryb życia, niezbędne jest zaufanie. Jeśli masz zaufać, to tylko profesjonaliście.

 

CrossFit level 1 Trainer
Specjalista przygotowania siłowo – szybkościowego.
IFAA Personal & Medical Trainer
Kettlebell RKC
Sport nutrition expert
IFAA Functional training
IFAA Medical trainer
IFAA Personal trainer

Kontakt:

e-mail: po.befood.pl
mobile: 797 061 997